BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vyksta Bendrojo pagalbos centro darbuotojų vakcinacija

Data

2021 04 23

Įvertinimas
0
skiepas.jpg


2021 m. balandžio mėnesį prasidėjus aktyviam vidaus tarnybos pareigūnų ir kitų gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas vykdančių darbuotojų skiepijimui nuo COVID-19, į šią prioritetinę grupę pateko ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojai – visų pirma, budinčių pamainų darbuotojai, administruojantys skubiosios pagalbos skambučius ir valdantys priešgaisrines gelbėjimo pajėgas. 

Nuo pat pandemijos pradžios buvo juntama įtampa ir dedamos visos pastangos, siekiant užtikrinti budinčių pamainų darbuotojų saugumą ir BPC veiklos tęstinumą, nes BPC yra viena svarbiausių viešojo saugumo užtikrinimo grandžių, nuo kurios labai priklauso ir sklandi kitų tarnybų veikla. Nors sergančių darbuotojų buvo, didelių protrūkių pavyko išvengti. Įsibėgėjęs vakcinavimas turėtų šį saugumą dar labiau padidinti.

Balandžio 23 dienos duomenimis, bent vieną skiepą jau yra gavę 94 BPC darbuotojai. Tai sudaro 27 proc. nuo bendro visų darbuotojų skaičiaus. Daugiausia paskiepyta Klaipėdos skyriaus darbuotojų – 52. Vilniaus skyriuje paskiepyta 18, o Alytaus – 12 darbuotojų. Antrąjį skiepą šiuo metu yra gavęs vienas Klaipėdos skyriaus darbuotojas.

Paskiepijus vidaus tarnybos pareigūnus ir budinčių pamainų darbuotojus, bus skiepijami ir kiti BPC darbuotojai, vykdantys funkcijas bendrosiose veiklos srityse.