BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vyko Klaipėdos skyriaus darbuotojų mokymai

Data

2016 05 27

Įvertinimas
0
296.jpg


2016 m. gegužės 24–26 d. vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos skyriaus darbuotojų, administruojančių pagalbos skambučius, kvalifikacijos tobulinimo kursai, kuriuos vedė iš Vilniaus atvykę BPC Parengties ir kokybės kontrolės, Informacinių technologijų ir Organizacinio skyrių specialistai.

Mokymų metu Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Atkočiūnaitė apžvelgė BPC operatorių dažniausiai daromas klaidas dirbant su policijos kompetencijai priskirtinais įvykiais ir supažindino su rekomendacijomis, kaip tų klaidų išvengti. To paties skyriaus vyresnioji specialistė Audronė Luneckienė vedė mokymus, kaip dirbti su greitosios medicinos pagalbos kompetencijai priklausančiais įvykiais. Informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Diana Rovaitė supažindino darbuotojus su instrukcijomis, kaip tobulinti darbą su Bendrojo pagalbos centro informacine sistema, o Organizacinio skyriaus vyriausioji specialistė psichologė Ugnė Kabelkaitė suteikė klaipėdiečiams raidos psichologijos žinių ir pasidalijo vertingais patarimais, kaip bendrauti su skirtingo amžiaus žmonėmis.

Mokymuose dalyvavo trys grupės Klaipėdos skyriaus darbuotojų – iš viso 55 žmonės.