BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vyko darbinis susitikimas dėl bendrosios pagalbos sistemos pritaikymo kurtumo negalią turintiems žmonėms

Data

2016 05 31

Įvertinimas
0
IMG_2551.jpg


2016 m. gegužės 31 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) vyko darbinis susitikimas dėl BPC pagalbos numerio 112 pritaikymo kurtumo negalią turintiems žmonėms. Susitikime dalyvavo BPC, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos kurčiųjų draugijos, Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacijos, UAB „NT Service“ ir UAB „Idamas“ atstovai.

Susitikimo metu svarstyti du pagrindiniai klausimai: šiuo metu veikiančios mobiliosios aplikacijos „GPIS 112“ patobulinimas ir naujos programėlės su vaizdo skambučio funkcija sukūrimas.

Mobiliosios aplikacijos „GPIS 112“ kūrėjos ir diegėjos UAB „NT Service“ komercijos direktorius Egidijus Šilanskas pristatė susirinkusiesiems programėlę ir jos funkcijas. Atsižvelgiant į Kurčiųjų draugijos atstovų pageidavimus, nutarta neišplečiant programėlės funkcionalumo perdaryti jos vedlį – dalį tekstinės informacijos pakeisti piktogramomis ir sutrumpinti klausimų algoritmą. Šiuos pakeitimus sutarta atlikti artimiausiu metu.

Aptariant naujos programėlės kūrimą, buvo diskutuota, kokiems įrenginiams ji turėtų būti skirta ir į kokias šiuo metu naudojamas operacines sistemas orientuota. Nors lėšos programos kūrimui numatytos tik kitais metais, siekiama jam pasiruošti iš anksto ir jau iki šių metų pabaigos suformuluoti technines užduotis, kuriose būtų atsižvelgta į visų suinteresuotų pusių reikalavimus.