BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vilniuje iš degančio namo išgelbėta mergina

Data

2016 03 23

Įvertinimas
0
Vilnius.jpg


2016 m. kovo 23 d. Vilniaus ugniagesiams pavyko iš gaisro išgelbėti merginą. Prie to prisidėjo ir greitas bei operatyvus priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymas, kurį atlieka Bendrasis pagalbos centras (BPC).

Pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Rudens gatvėje, bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas prieš vidudienį, 11 val. 21 min. Kaip pranešė skambinusi moteris, gyvenamasis namas degė atvira liepsna. BPC priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojai nedelsiant, jau 11 val. 22 min. išsiuntė nurodytu adresu Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą.

Po 6 min. į įvykio vietą atvykusios priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos sužinojo, kad gaisro apimtame trijų aukštų mūriniame name yra įkalinta jauna mergina. Panaudojus autokopėčias ir kitą gelbėjimo įrangą merginą pavyko išgelbėti. Ją vietoje apžiūrėjo greitosios medicinos pagalbos medikai. Laimei, mergina nenukentėjo.

Įsismarkavusiam gaisrui numalšinti prireikė net penkių autocisternų su vandeniu.

Gaisro priežastys kol kas nežinomos.