BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinių tėvai padėkojo pareigūnams, medikams ir mokytojams

Data

2016 02 01

Įvertinimas
0
Basanavicius .jpg


Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinių tėvai padėkojo pareigūnams, medikams ir mokytojams, gelbėjusiems ir saugojusiems jų vaikus mokykloje kilusio gaisro metu.

Sausio 27 d., apie 11 val. ryto, šioje mokykloje, 1-ajame aukšte, užsidegė kabinetas. Atvykę ugniagesiai iš pastato evakavo per 800 žmonių.

Padėkoje rašoma: „Nuoširdžiausiai dėkojame ugniagesiams gelbėtojams, policininkams, GMP medikams, Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojams bei mokytojams, greitai ir profesionaliai sureagavusiems į š. m. sausio 27 d. Vilniaus dr. Jono Basanavičiaus progimnazijoje kilusį gaisrą, bei gelbėjusiems, saugojusiems ir globojusiems progimnazijos mokinius – mūsų vaikus.

Šis gaisras ir Jūsų reakcija jį gesinant dar kartą įrodė, kad Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai, policininkai, GMP medikai, BPC darbuotojai ir mokytojai yra savo srities profesionalai, pasišventę darbui, visada pasiryžę suteikti pagalbą artimui, ginti jį, saugoti ir padėti. 

Tik Jūsų, profesionalų, dėka buvo išvengta aukų ir išgelbėtas brangiausias mūsų turtas – vaikai.“