BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vienos dienos viešnagė Latvijoje ir Šiaurės Lietuvoje

Data

2022 10 13

Įvertinimas
0
Alytus_00.jpeg


2022 m. spalio 7 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Pajėgų valdymo skyriaus administracija ir grupė budinčių pamainų darbuotojų svečiavosi kaimyninėje Latvijoje bei Šiaurės Lietuvoje.

Tai buvo komandos formavimui skirtas renginys, kurio metu siekta atkurti per pandemiją sutrūkinėjusius ryšius, sustiprinti komandinę dvasią ir mažinti nerimą dėl pasaulį krečiančių krizių.

Kadangi psichologiniais tyrimais įrodyta, kad geriausiai įtampa darbo grupėje mažėja ir komandos santykiai atsinaujina bendradarbiams pakeitus aplinką, vienas po kito visi teritoriniai skyriai surengė didesnes ar mažesnes išvykas. Pajėgų valdymo skyriaus susidėliotas maršrutas vedė per Rundalę, Bauskę ir Biržų rajoną.

Rundalėje BPC darbuotojai aplankė garsiuosius barokinio stiliaus dvaro rūmus, Bauskėje – viduramžius menančią pilį. Grįžę į Lietuvą jie grožėjosi gamtos paminklais: Karvės ola, Kirkilų ežerėliais...  Dairėsi į tolius ir iš įspūdingo Kirkilų apžvalgos bokšto. Vėliau vyko apžiūrėti Astravo dvaro rūmų ir parko bei pasivaikščioti ilgiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu per Širvėnos ežerą. Paskutinis lankytinas kelionės objektas buvo Rinkuškių alaus darykla – ten alytiškiai dalyvavo „Alaus kelio“ ekskursijoje ir degustacijoje. Taip, besisvečiuojant Latvijoje ir Biržų krašte, nepastebimai prabėgo visa diena.

Kokybiškai ir smagiai praleistas laikas su kolegomis neabejotinai turės išliekamąją vertę, prisidės prie komandinės dvasios puoselėjimo, tarpusavio supratimo ir darbuotojų emocinės sveikatos gerinimo.