BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Ugniagesiai kovos dėl geriausio pareigūno vardo

Data

2013 09 04

Įvertinimas
0

Jau ketvirtus metus iš eilės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas rengia Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursą. Jo finalas rugsėjo 5 d. vyks departamento Ugniagesių gelbėtojų mokykloje Valčiūnuose, Vilniaus rajone. Čia susirinks geriausi šalies ugniagesiai gelbėtojai, skyrininkai, pamainos vadai, vairuotojai, Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai. Šiuo konkursu siekiama gerinti pareigūnų profesinį pasirengimą, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją, skatinti pareigūnų bendradarbiavimą.

Pirmasis konkurso etapas nuo birželio 25-osios vyko apskričių priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose, rajonų priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose ir objektinėse priešgaisrinėse įstaigose bei Bendrojo pagalbos centro teritoriniuose padaliniuose. Geriausi jų pareigūnai pateko į antrąjį etapą, kuris buvo surengtas apskričių priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose. Rugsėjo 5-ąją nugalėtojai atvyks į finalinį konkurso etapą ir kovos dėl geriausiojo vardo.

Konkurso metu bus vertinamos pamainos vadų, skyrininkų, ugniagesių gelbėtojų ir vairuotojų teorinės žinios, jie stengsis kuo greičiau apsirengti apsauginius ugniagesio gelbėtojo drabužius, gesinti gaisrą, nugabenti tariamą nukentėjusįjį pirmosios pagalbos darbuotojams. Vairuotojams bus surengtas ir vairavimo meistriškumo patikrinimas.

Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai atliks objekto, tarnybos ir asmens paiešką internete, imituojant konkrečią situaciją, jie privalės surinkti būtiną informaciją, tinkamai įvertinti situaciją, nustatyti teiktinos pagalbos poreikį ir teikti nukentėjusiam asmeniui pasiūlymus, patarimus, rekomendacijas ir kt. Taip pat bus įvertintos ir Bendrojo pagalbos centro pareigūnų teorinės žinios.  

Kiekvienos kategorijos geriausias pareigūnas bus apdovanotas Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojo pasižymėjimo ženklu. Prizininkams taip pat bus įteiktos ir dovanos, prizas įsteigtas ir daugiausia prizinių vietų surinkusiai valdybai.