BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Tarptautinė konferencija Gruzijoje

Data

2016 06 27

Įvertinimas
0
Tbilisi_00.jpg


2016 m. birželio 23–24 d. Tbilisyje (Gruzija) vyko tarptautinė konferencija „Patirties pasidalijimas didelio masto ekstremaliųjų situacijų valdymo procedūrų srityje“ (angl. Experience Sharing on Large-Scale Emergency Operational Procedures), kurioje susitiko ekspertai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos, Prancūzijos, Belgijos, Rumunijos ir Gruzijos. Konferencijoje taip pat dalyvavo Gruzijos pagalbos tarnybų ir įvairių valstybės institucijų atstovai.

Konferencijos metu pranešėjai pristatė savo šalyse veikiančius pagalbos centrus, dalijosi darbine praktika ir patirtimi. Bendrajam pagalbos centrui (BPC) atstovavusi BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Luneckienė skaitė du pranešimus.

Birželio 23 d. popietę ji pristatė pranešimą „Komplektavimas ir pamainos valdymas didelio masto ekstremalių situacijų metu“ (angl. Recruitment & Shift Management during Large Scale Emergencies). Jo metu ji supažindino kolegas, kaip vyksta operatorių ir pajėgų valdytojų komandos komplektavimas ir mokymas Lietuvoje, kaip organizuojamas pasirengimas darbui ekstremaliųjų situacijų metu ir kaip paskirstomos užduotys jų metu.

Antrąją konferencijos dieną A. Luneckienė skaitė pranešimą „Standartinės veiklos procedūros didelio masto ekstremalių situacijų metu“ (angl. Standard Operating Procedures during Large Scale Emergencies). Jame buvo kalbama, kaip ekstremaliųjų situacijų metu BPC darbuotojai nukrypsta nuo standartinio darbinio protokolo ir sprendžia iškylančias nestandartines situacijas.

Konferencijos dalyviams taip pat buvo sudaryta galimybė susipažinti su Gruzijos skubios pagalbos centru ir Greitosios medicinos pagalbos tarnyba. Jie ne tik užmezgė daug naudingų pažinčių, bet ir pasisėmė neįkainojamos patirties.