BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Tarnybas sukėlė netikėtos viešnios mieste

Data

2020 09 08

Įvertinimas
0
IMG_2311.JPG


Skubiosios pagalbos tarnybos neretai sulaukia pranešimų apie į miestą užklydusias stirnas ar briedžius, po kiemus šmirinėjančias lapes. O šio pirmadienio vakarą net keli uostamiesčio gyventojai pranešė apie mieste vaikštinėjančias... karves.

Pirmas susirūpinusio Ragainės gatvės gyventojo skambutis buvo gautas 22.07 val. Vyras pranešė automobilių aikštelėje prie gyvenamojo namo matąs tris karves. Beveik tuo pat metu paskambino mergina iš gretimo namo, pranešusi, kad karvės vaikštinėja tarp mašinų, laužo ir ėda jaunus medelius. Iš viso tą vakarą buvo sulaukta keturių skambučių. Informacija nedelsiant buvo perduota Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Policija netrukus nustatė, kad karvės priklauso Arimų gatvėje gyvenančiam ūkininkui. Informuotas apie nuklydusius galvijus, jis parsivarė juos namo.

Neįprasto vaizdo mieste nustebinti gyventojai vėliau dalijosi socialiniuose tinkluose liudininkų padarytomis nuotraukomis.