BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Šv. Florijono dienos proga apdovanoti geriausi Bendrojo pagalbos centro darbuotojai

Data

2022 05 06

Įvertinimas
0
RFST2072-40.jpg


Kasmet gegužės 4-ąją minima ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. 

Šiais metais, minint profesinę šventę, pagaliau nebegaliojo pandemijos metu taikyti ribojimai, todėl Vilniaus arkikatedroje bazilikoje buvo aukojamos šv. Mišios, o Katedros aikštėje vyko iškilmingas minėjimas, kuriame dalyvavo ne tik Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovybė, kiti garbūs svečiai, bet ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda bei vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Solidarizuojantis su Ukrainos ugniagesiais, tylos minute buvo pagerbtas žuvusiųjų atminimas, o į susirinkusiuosius kreipėsi Ukrainos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta.

Iškilmingo renginio metu taip pat buvo teikiami apdovanojimai geriausiems Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams. Tarp jų buvo apdovanota ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnė – vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė įteikė 2-ojo laipsnio Vidaus reikalų ministerijos atminimo ženklą „Tėvynės labui“ Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vyriausiajai specialistei vidaus tarnybos kapitonei Daivai Muranovienei.

Šv. Florijono dienos proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą buvo apdovanota ir daugiau BPC darbuotojų.

Trys BPC pareigūnai – Alytaus skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Giedrė Gudžiauskienė, Vilniaus skyriaus jaunesnysis specialistas vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Tomašas Maštaleris ir Klaipėdos skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Erika Ruokienė – apdovanoti Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

Du pareigūnai – Vilniaus skyriaus specialistas vidaus tarnybos leitenantas Denisas Bercevičius ir Vilniaus skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Inga Adomėnienė – apdovanoti BPC vardinėmis dovanomis – laikrodžiais.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus Sauliaus Greičiaus padėka pareikšta penkiems darbuotojams: Vilniaus skyriaus jaunesniajai specialistei vidaus tarnybos vyresniajai puskarininkei Elenai Ambražuk, Klaipėdos skyriaus skambučių administravimo specialistėms Astai Krūminienei ir Audrai Petrulienei, Klaipėdos skyriaus administratorei Laurai Sabaliauskienei ir Vilniaus skyriaus telefonu aptarnaujančiai operatorei Tatjanai Šisterovienei.

Dar septyni darbuotojai – Klaipėdos skyriaus specialistė vidaus tarnybos leitenantė Ginta Gervelienė, Klaipėdos skyriaus jaunesnioji specialistė vidaus tarnybos vyresnioji puskarininkė Jūratė Gruodienė, Vilniaus skyriaus jaunesnysis specialistas vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Dariušas Mackevičius, Vilniaus skyriaus skambučių administravimo specialistė Ivona Orševska-Liadnovich, Vilniaus skyriaus telefonu aptarnaujanti operatorė Jurgita Rybnikova, Vilniaus skyriaus skambučių administravimo specialistė Aistė Skukauskienė ir Vilniaus skyriaus telefonu aptarnaujanti operatorė Viktorija Zavadskaja – paskatinti BPC viršininko Audriaus Čiuplio padėka.

Netikėto ir malonaus įvertinimo šv. Florijono dienos proga sulaukė ir Vilniaus skyriaus administratorė Inga Mereckienė, kuriai buvo įteikta Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka.