BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Susitikimas su veidoskaitos specialistu Žydrūnu Sadausku

Data

2021 12 20

Įvertinimas
1
123.jpg


2021 m. gruodžio 17 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) viešėjo ir su įstaigos administracijos darbuotojais bendravo žmogaus elgsenos specialistas, knygų autorius Žydrūnas Sadauskas. Susitikimo dalyvius jis supažindino su veidoskaita ir jos galimybėmis.

Anot svečio, kiekvieno žmogaus veido bruožai, kūno sudėjimas ir apranga padeda susidaryti jo psichologinį portretą – tereikia išmokti „perskaityti“ matomus ženklus. Kadangi paprastai veidoskaitos mokymai trunka iki 3 mėnesių ir per porą valandų jos subtilybių atskleisti neįmanoma, Ž. Sadauskas pakvietė darbuotojus sudalyvauti žaidime – pagal išvaizdą įvardinti jų asmenines savybes. Penktadienis tam buvo ypač tinkama diena, nes visi administracijos darbuotojai, net ir statutiniai pareigūnai, vilkėjo laisvalaikio stiliaus drabužius, o ne uniformas. Susitikimo dalyviams pritarus, svečias gyvai pademonstravo savo gebėjimus atskleisti psichologinius portretus, vadovaujantis vien išoriniais žmonių bruožais. Vieni darbuotojai jo pateiktoms įžvalgoms pritarė, kiti – nelabai, bet visiems šis žaidimas patiko ir dovanojo daug gerų emocijų.

Susitikimo pabaigoje Ž. Sadauskas pasidalijo keliais praktiniais patarimais, kaip veidoskaita galėtų būti panaudojama BPC veikloje, į ką reikėtų atkreipti dėmesį atrenkant naujus darbuotojus ir pan.