BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Su numeriu 112 supažindinti į Vilniaus universitetą atvykę studentai iš užsienio

Data

2022 09 02

Įvertinimas
1
000.JPG


2022 m. rugpjūčio 31 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas tradiciškai dalyvavo Vilniaus universiteto orientacinės savaitės renginyje, skirtame pagal mainų programą atvykusiems studentams iš užsienio. 

Vilniaus universiteto Centrinių rūmų Didžiajame kieme susirinkusiems jaunuoliams T. Maroščikas pristatė Bendrąjį pagalbos centrą ir Lietuvoje veikiantį skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numerį 112, paaiškino, kaip juo naudotis, ko galima tikėtis paskambinus ir kada nereikėtų skambinti.

Kai baigiantis pristatymui T. Maroščikas surengė studentams improvizuotą „egzaminą“, drąsiausios pasirodė ir pirmos į sceną pakilo dvi merginos iš Prancūzijos, prie kurių prisijungė ir vaikinas iš Meksikos. Nesudėtingai atsakę į pateiktus klausimus, studentai įrodė, jog įdėmiai klausėsi pranešimo, nors oras tą dieną ir pasitaikė žvarbokas, stingdantis. Puikios jų žinios apie numerį 112 buvo įvertintos BPC atminimo dovanėlėmis.