BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Su darbu Bendrajame pagalbos centre supažindinti gimnazistai

Data

2021 10 08

Įvertinimas
0
DSC_0613.JPG


2021 m. spalio 5 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Riaubienė svečiavosi Simono Daukanto gimnazijoje. Tą dieną gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi Karjeros diena, kai mokytojai gali pailsėti nuo pamokų vedimo, o atvykę skirtingų profesijų atstovai supažindina mokinius su savo darbu ir dalijasi asmenine patirtimi. Dažnai tokiais lektoriais tampa pačių mokinių tėveliai. Ne išimtis buvo ir B. Riaubienė, kurios dukra mokosi Simono Daukanto gimnazijoje.

B. Riaubienė pristatė gimnazistams BPC veiklą bei pademonstravo klipą, supažindinantį su skubios pagalbos skambučių operatoriaus darbu ir šį darbą dirbančiais žmonėmis. Kalbėdama apie operatoriaus profesiją, ji atskleidė jos specifiką, papasakojo apie kylančius sunkumus ir iššūkius bei nemažai dėmesio skyrė gebėjimams ir asmeninėms savybėms, reikalingoms norint tapti vidaus tarnybos sistemos pareigūnu. 

Pasinaudodama proga, ji taip pat papasakojo apie skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerį 112, suteikė naudingų žinių, kada ir kaip reikėtų juo skambinti, kokią informaciją būtina pasakyti operatoriui. O gimnazistai pasinaudojo galimybe klausti ir sužinoti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Galbūt netolimoje ateityje kas nors iš jų ir taps vidaus tarnybos sistemos pareigūnu ar nuspręs papildyti BPC darbuotojų gretas.