BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Su Bendrojo pagalbos centro veikla susipažino Pasvalio rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija

Data

2016 10 13

Įvertinimas
0
Pasvalio-herbas.jpg


2016 m. spalio 13 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi Pasvalio rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija: Savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Užuotas (komisijos pirmininkas), Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Remigijus Baliūnas, Panevėžio regiono Aplinkos apsaugos departamento Pasvalio rajono agentūros vedėja Apolonija Lindienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius, Savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyriausiasis specialistas Linas Mainonis, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Vasiliūnienė ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Ignalinos rinktinės vado pavaduotojas Leonardas Lukauskas.

Vizito metu BPC pareigūnai svečius supažindino su savo veikla ir darbo specifika, papasakojo apie operatoriams tenkantį darbo krūvį ir kasdien patiriamą psichologinę įtampą, taip pat surengė parodomąjį priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos iškvietimą į tariamą gaisro įvykį.

Vėliau komisijos nariai vyko į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą, kur buvo supažindinti su ugniagesių gelbėtojų parengimo procesu ir jų mokymui skirta įranga.

Viešnagė BPC ir Ugniagesių gelbėtojų mokykloje padėjo Ekstremalių situacijų komisijos nariams geriau suprasti šių įstaigų veiklą, galimybes, įgyti platesnį požiūrį į civilinę saugą.