BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Šiluvoje aukotos šv. Mišios už vidaus reikalų sistemos pareigūnus

Data

2016 09 15

Įvertinimas
0
S002.jpg


2016 m. rugsėjo 12 d. Šiluvoje (Raseinių r.), kaip ir kasmet per Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidus, dar vadinamus Šilinėmis, buvo aukojamos šv. Mišios už vidaus reikalų sistemos tarnybų pareigūnus. Pamaldose dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos, Policijos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos, Generalinės prokuratūros vadovybė, šalies apskričių policijos, priešgaisrinių gelbėjimo valdybų ir valstybės sienos apsaugos padalinių pareigūnai ir darbuotojai. Bendrajam pagalbos centrui atstovavo jo viršininkas Audrius Čiuplys.

Šv. Mišias už pareigūnus, kurių pašaukimas ir pareiga – užtikrinti, kad mes visi jaustumėmės saugūs, aukojo Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas, o homiliją pasakė Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas.

Šv. Mišiose grojo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, giedojo vyrų choras „Sakalas“.

Šilinių atlaidai Šiluvoje tradiciškai vyksta rugsėjo 7–15 dienomis. Jie turi kelių šimtmečių istoriją, o labiausiai Šiluvą išgarsino 1608 m. piemenėliams pasirodžiusi Švenčiausioji Mergelė Marija.