BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Seminaro dalyviams pristatyta Bendrojo pagalbos centro sąveika su priešgaisrinėmis gelbėjimo pajėgomis

Data

2016 04 22

Įvertinimas
0
siauliai.jpg


2016 m. balandžio 21–22 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas dalyvavo Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje vykusiame Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui pavaldžių įstaigų viršininkų pavaduotojų kvalifikacijos tobulinimo seminare.

Dvi dienas iš įvairių Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Utenos ir kt. – susirinkę pareigūnai gilinosi į Vidaus tarnybos statuto ir jį įgyvendinančių teisės aktų taikymo problematiką, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą, bendrojo fizinio pasirengimo ir papildomų reikalavimų reglamentavimą, nagrinėjo Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomenės karinėmis oro pajėgomis. Kalbėta ir apie priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų aliarmavimą, atrankos į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą, įvadinių mokymo kursų organizavimą ir vykdymą.

L. Šinkūnas pristatė kolegoms pranešimą apie BPC sąveiką su priešgaisrinėmis gelbėjimo pajėgomis, jos metu kylančią problematiką ir kitus aktualius klausimus.