BDAR
Close

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Savaitgalio iškyla į Nidą

Data

2022 09 20

Įvertinimas
0
20220911_001.jpg


2022 m. rugsėjo 11 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos skyriaus administracija ir laisvadienį tą dieną turėję budinčių pamainų darbuotojai dalyvavo iškyloje į Nidą. Tai buvo motyvacinis renginys, kuriuo siekta palaikyti gerą mikroklimatą kolektyve, formuoti darnią ir efektyvią darbuotojų komandą. 

Gero komandos mikroklimato užtikrinimas vaidina svarbų vaidmenį BPC, nes kasdienis budinčių pamainų darbas yra susijęs su padidinta psichologine ir emocine įtampa, stresu, kurį pastaruoju metu dar labiau sustiprino COVID-19 pandemija ir su ja susijusios neigiamos socialinės bei ekonominės pasekmės. Todėl, vos atsisakius ekstremaliosios situacijos metu galiojusių suvaržymų, buvo grąžinti kai kurie kontaktiniai susirinkimai bei mokymai, pamažu grįžta ir komandiniai susibūrimai bei šventės. Pirmasis kolektyvinę išvyką surengė Vilniaus skyrius, o po jo atėjo ir Klaipėdos skyriaus eilė.

Klaipėdos skyrius kolektyvo ryšių stiprinimui pasirinko plaukimą laivu. Pagal programą buvo numatyta aštuonios valandos plaukimo bei dvi valandos Nidoje. Plaukimo metu darbuotojus džiugino ne tik iš laivo regimi vaizdai, gausus vaišių stalas, bet ir renginių vedėjo Andriaus Sabaliausko organizuojami komandiniai žaidimai bei užduotys.

Nidoje darbuotojai trumpam išsiskirstė: vieni aplankė švyturį, kiti – Parnidžio kopą, o kai kas nusprendė tiesiog pasivaikščioti... Tačiau toks trumpas išsiskyrimas komandinei dvasiai nė kiek nepakenkė – belaukdami visų grįžtančiųjų į laivą, BPC darbuotojai surengė linijinius šokius.

Nuotaikinga savaitgalio iškyla leido Klaipėdos skyriaus darbuotojams atitrūkti nuo rutinos, pailsėti ir pagaliau nevaržomai pasidžiaugti vieni kitų draugija.