BDAR
Close

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Reikėjo pagalbos automobilyje įstrigusiam vyrui

Data

2023 01 10

Įvertinimas
0
183290.jpg


2023 m. sausio 8 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) buvo gautas neįprastas pagalbos prašymas. 17 val. 41 min. paskambinęs vyras pranešė, kad jo kaimynas jau parą laiko sėdi automobilyje, nes negali atsidaryti durelių.

Į skambutį atsiliepusi BPC Klaipėdos skyriaus operatorė įspėjo pranešėją, kad, norint saugiai ir nepažeidžiant transporto priemonės atidaryti automobilį, reikia kviestis avarinio atrakinimo paslaugas teikiančią įmonę. Tačiau skambinantis vyras teigė, kad spynų atrakinimo meistrai jau buvo atvykę – jie nesugebėjo automobilio atrakinti. Anot jo, vienintelis būdas išvaduoti smarkiai sušalusį kaimyną būtų išdaužti jo automobilio durelių stiklą. 

Reaguodama į šį pagalbos prašymą BPC operatorė perdavė pranešimus apie pagalbos poreikį ne tik priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, bet ir policijai bei greitajai medicinos pagalbai.

Į įvykio vietą Kaune nuvykusius pareigūnus pasitiko ne tik pagalbos savo kaimynui prašęs žmogus, bet ir automobilyje įkalinto vyro žmona. Ji paaiškino, kad neblaivus vyras galėjo pamesti raktelius kažkur automobilyje ir nebesugebėjo atsidaryti jo durų. Nematydama kitos išeities ji sutiko, kad būtų išdaužtas automobilio durelių stiklas.

Ugniagesiai gelbėtojai išdaužė galinių durelių stiklą ir atidarė automobilį iš vidaus. Sušalusį penkiasdešimtmetį vyrą apžiūrėję medikai rimtų sveikatos sutrikimų nenustatė, todėl jis buvo išleistas namo.