BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Policija pradeda teikti informaciją telefonu 8 700 60000

Data

2016 12 05

Įvertinimas
0
N001.jpg


Nuo 2016 m. gruodžio 5 d. policija pradeda teikti informaciją telefonu 8 700 60000. Sukurti vieningą policijos informacijos telefoną paskatino siekis užtikrinti aukštą informacijos teikimo standartą.

Iš pradžių, bent 2–3 mėnesius, bus konsultuojama tik su migracija susijusiais klausimais: apie pasus, asmens tapatybės korteles, užsieniečių teisinę padėtį Lietuvoje. Kitos klausimų grupės bus įjungtos etapais.

Policijos departamento Informacijos teikimo centras dirbs darbo dienomis, nuo 8 iki 18 val. (penktadieniais – nuo 8 iki 16.45 val.). Konsultuojama bus ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis.

Skubios pagalbos Informacijos teikimo centras neteiks ir nesidubliuos su Bendrojo pagalbos centro tel. 112. Įrašytas pranešimas pokalbio pradžioje praneš asmenims, kad esant skubios pagalbos poreikiui, jie kreiptųsi tel. 112.

„Mūsų siekis yra toks, kad žmogus žinotų tik du telefono numerius, tai yra 112, jei yra nelaimė, ir 8 700 60000, jeigu jis nori gauti kažkokios informacijos“, – teigia Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Donatas Malaškevičius.

Lėšos, reikalingos naujai policijos informacijos teikimo sistemai, bus skirtos iš ES paramos.