BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Paskiepyta 44 procentai Bendrojo pagalbos centro darbuotojų

Data

2021 05 24

Įvertinimas
0
20210524.jpg


Gegužės mėnesį toliau vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojų vakcinacija. Gegužės 21 d. duomenimis, bent vieną skiepą yra gavę 153 BPC darbuotojai. Tai sudaro 44 proc. nuo bendro darbuotojų skaičiaus. 22 proc. darbuotojų jau yra paskiepyti ir antruoju skiepu.

Kaip ir anksčiau, daugiausia paskiepyta Klaipėdos skyriaus darbuotojų – 63. Vilniaus skyriuje paskiepyta 47, o iš teritorinių skyrių mažiausiame Alytaus skyriuje – 26 darbuotojai.

Greta vidaus tarnybos pareigūnų ir budinčių pamainų darbuotojų jau yra skiepijami ir kiti BPC darbuotojai, vykdantys funkcijas bendrosiose veiklos srityse. Taip Informacinių technologijų skyriuje iš šešių darbuotojų jau pasiskiepiję penki, o Organizaciniame skyriuje iš devynių – šeši.

Kai kurie darbuotojai, net ir norėdami, kol kas dar negali būti skiepijami, nes yra neseniai persirgę koronavirusu arba pasiskiepiję nuo erkinio encefalito ir prieš naudojant kitas vakcinas turi palaukti kelias savaites.