BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Paskaita apie propagandą ir priešiškas informacines operacijas

Data

2016 09 23

Įvertinimas
0
IMG_3057.jpg


2016 m. rugsėjo 23 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) svečiavosi Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Planavimo ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas viršila Tomas Čeponis. Jį pasikvietę BPC darbuotojai tikėjosi daugiau sužinoti apie informacinį karą ir priešišką propagandą Lietuvoje.

Salėje susirinkusiems ir jo įdėmiai besiklausantiems BPC administracijos darbuotojams T. Čeponis pasakojo apie naujos kartos karinius iššūkius ir informacinio karo bei propagandos keliamas grėsmes valstybei. Pasitelkdamas skaidres ir filmuotus vaizdo siužetus, jis vardino pagrindinius priešiškų informacinių operacijų taikinius ir tikslus, supažindino su propagandos kanalų, priemonių ir technikų pavyzdžiais. BPC darbuotojai dalijosi savo pastebėjimais ir uždavė T. Čeponiui įvairių klausimų.

Kadangi paskaita sukėlė nemenką susidomėjimą, buvo nutarta tęsti pažintį ir kviesti Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento specialistus skaityti paskaitų ir kitiems BPC darbuotojams.