BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Pasitarimas dėl numerio 112 pritaikymo kurtiesiems

Data

2013 10 04

Įvertinimas
0

2013 m. spalio 3 d. Neįgaliųjų reikalų departamente vyko pasitarimas dėl bendrojo pagalbos telefono 112 pritaikymo kurtiesiems. Pasitarime dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Lygių galimybių skyriaus vedėja Eglė Čaplikienė, Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Genovaitė Paliušienė, Bendrojo pagalbos centro viršininkas Artūras Kedavičius ir Vilniaus skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas, Kurčiųjų draugijos prezidentė Roma Klečkovskaja, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių apskričių gestų kalbos vertėjų centrų direktoriai ir vertėjai, komandos „Appguru“ vadovas Olek Suchodolski ir projektų vadovas Justas Pukys.

Susitikimo metu „Appguru“ komanda pristatė programėlę, skirtą išmaniesiems mobiliesiems telefonams, kurios pagalba galima bus pranešti apie nelaimę ir greičiau nustatyti nukentėjusio žmogaus buvimo vietą. Buvo aptartos bendrojo pagalbos telefono 112 paslaugos pritaikymo kurtiesiems ir bendradarbiavimo tarp apskričių gestų kalbos vertėjų centrų, Neįgaliųjų reikalų departamento ir Bendrojo pagalbos centro galimybės.

Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija