copyright

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas padės didinti visuomenės saugumą

Data

2015 10 06

Įvertinimas
0

2015 m. spalio 6 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos buvo pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas tarp departamento, Bendrojo pagalbos centro ir mobiliojo ryšio operatorių UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Omnitel“  ir UAB „Tele 2“.

„Bendra veikla ir šios dienos susitikimas yra puikus atsakingų valstybės institucijų ir socialiai atsakingo verslo įmonių bendradarbiavimo, kuriuo siekiama didinti visuomenės saugumą, pavyzdys“, – kalbėjo departamento direktorius Remigijus Baniulis. 

Šalys susitarė kartu siekti, kad mobiliojo ryšio paslaugų vartotojai gautų visą reikiamą informaciją, o prireikus ir pagalbą, norėdami gauti perspėjimo apie nelaimes pranešimų paslaugą, kuria galima pasinaudoti suaktyvinus mobiliajame telefone atitinkamą korinio transliavimo funkciją. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas teiks reikiamą informaciją mobiliojo ryšio operatoriams, o operatoriai sieks informuoti klientus apie šią paslaugą.

Bendradarbiaudami su telefonų tiekėjais ir gamintojais jie sieks, kad Lietuvos rinkai būtų teikiami telefonai su aktyvinta korinio transliavimo funkcija, o prireikus padės gyventojams nusistatyti telefonus paslaugai gauti. Taip pat susitarta kartu tobulinti 112 pagalbos skambučių ir SMS žinučių siuntimą, skambinančiojo vietos nustatymo veiksmus.

 

Šaltinis – ww.vpgt.lt