BDAR
Close

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Pasirašyta Bendrojo pagalbos centro ir Aplinkos apsaugos departamento bendradarbiavimo sutartis

Data

2022 12 07

Įvertinimas
0
DSC_0398.JPG


2022 m. gruodžio 6 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininkas Audrius Čiuplys ir Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos direktorius Giedrius Kadziauskas pasirašė naują bendradarbiavimo ir sąveikos užtikrinimo sutartį. 

Pažymėtina, kad aplinkos apsaugos kompetencijai priskiriamus pranešimus BPC priima dar nuo 2014 m., kai buvo pasirašyta pirmoji bendradarbiavimo sutartis su tuometine Aplinkos apsaugos agentūra. Vėliau, keičiantis už reagavimą į aplinkosauginius pranešimus atsakingoms institucijoms, vykstant jų reorganizacijoms, bendradarbiavimo sutartys buvo ne kartą atnaujintos. 

Naująja sutartimi įtvirtinta pranešimų apie aplinkos apsaugos poreikį perdavimo tvarka Aplinkos apsaugos departamentui: įvardinti šalių įsipareigojimai, nustatytas pranešimų priėmimo ir perdavimo veiksmų eiliškumas, numatytos konkrečios procedūros sutrikus ryšių sistemoms ar iškilus kitoms problemoms. Šiuo dokumentu taip pat reglamentuotas vienos šalies tvarkomų asmens duomenų teikimas kitai šaliai, patikslintos naudojamos sąvokos, įvykių klasifikatorius, kontaktai.  

Visa tai leis dar sklandžiau ir geriau bendradarbiauti priimant ir įvertinant pagalbos prašymus bei perduodant pranešimus, susijusius su aplinkos apsaugos poreikiu.