BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Pagerbtas Laisvės gynėjų atminimas

Data

2022 01 14

Įvertinimas
0
0814.jpg


2022 m. sausio 13-ąją Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojai tradiciškai dalyvavo Laisvės gynėjų dienai skirtoje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

Aštuntą valandą ryto dešimčiai minučių visų BPC teritorinių padalinių – Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus – languose suspindo Laisvės kainą primenančios atminimo, vienybės ir pergalės žvakutės. Šviesa liko degti tik operatorių salėse, kuriose darbas negali nutrūkti nė minutei. 

Šiais metais pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ vyko jau penkioliktąjį kartą. Kasmet daugėja ją palaikančiųjų. Nuo 2010 m. aktyviai dalyvauja ne tik bendrojo ugdymo įstaigos, bet ir įvairios valstybės institucijos: Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Vidaus reikalų ministerija ir kt. Viena iš tokių kasmet prie iniciatyvos prisijungiančių įstaigų – BPC.