BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Pagalbos prireikė konteineryje miegojusiam benamiui

Data

2016 07 05

Įvertinimas
0
VSA.jpg


2016 m. liepos 5-osios, antradienio naktį, apie 3 val. 21 min., į Bendrajį pagalbos centrą skubios pagalbos telefono numeriu 112 paskambino labai susijaudinęs šiukšliavežio „Mercedes Benz Acrus“ vairuotojas. Pasak jo, tuštinant šiukšlių konteinerius Vilniuje, Raugyklos g., kartu su konteinerio turiniu į mašiną pateko ir konteineryje nakvojęs benamis. Pradėjus šiukšles presuoti, pasigirdo jo aimanos. Presas buvo tučtuojau sustabdytas, bet atliekų tvarkymo bendrovės „VSA Vilnius“ darbuotojai, bijodami dar labiau pakenkti, nesiryžo patys vaduoti nelaimėlio.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Kaip pranešė ugniagesiai gelbėtojai, į įvykio vietą jie atvyko 3 val. 26 min. Panaudoję glaustines kopėčias, stabilizavimo lentą, įtvarą ir ugniagesio diržus jie išlaisvino kėbule apie 2 metrų gylyje po šiukšlėmis prispaustą 45–50 metų benamį. Jis buvo perduotas medikams, kurie išvežė nukentėjusįjį į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Ten jam nustatytas dubens kaulų lūžis. Tačiau ligoninėje benamis neužsibuvo – jau trečiadienio popietę jo palatos duris pravėrusios slaugytojos rado lovą tuščią.

Dėl šios nelaimės „VSA Vilnius“ pradėjo vidinį tyrimą. Kaip teigė bendrovės direktorė Jurgita Petrauskienė, tai pirma tokio pobūdžio nelaimė per 70 metų veikiančios įmonės istoriją.