BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Paaiškėjo geriausi Bendrojo pagalbos centro pareigūnai

Data

2013 09 06

Įvertinimas
0

2013 m. rugsėjo 5-ąją Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas ketvirtus metus iš eilės rengė Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursą. Į jo finalą Ugniagesių gelbėtojų mokykloje suvažiavo ugniagesiai gelbėtojai, skyrininkai, pamainos vadai, vairuotojai, Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai, nugalėję pirmajame ir antrajame šio konkurso etapuose, surengtuose rajonuose ir apskrityse.

Prieš prasidedant finalinėms varžyboms, pareigūnus pasveikino departamento direktoriaus pavaduotojas vidaus tarnybos pulkininkas Vygandas Kurkulis. Jis pažymėjo, jog tai, kad jie dalyvauja šio konkurso finale, jau yra įvertinimas. „Džiugu, kad kai kurie iš jūsų čia dalyvauja jau ne pirmą kartą“, – sakė V. Kurkulis.

Konkurso metu Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriai ir pajėgų valdytojai atliko objekto, tarnybos ir asmens paiešką internete, imituojant konkrečią situaciją, privalėjo surinkti būtiną informaciją, tinkamai įvertinti situaciją, nustatyti teiktinos pagalbos poreikį ir teikti nukentėjusiam asmeniui pasiūlymus, patarimus, rekomendacijas ir kt.

Geriausiu šalies Bendrojo pagalbos centro pajėgų valdytoju pripažinta BPC Vilniaus skyriaus jaunesnioji specialistė Asta Lisovskienė, antrąją vietą užėmė BPC Alytaus skyriaus jaunesnysis specialistas Martynas Sidaravičius, trečiąją – BPC Šiaulių skyriaus jaunesnioji specialistė Indrė Krauklytė.

Geriausias skambučių administratorius – BPC Klaipėdos skyriaus jaunesnioji specialistė Vaida Linkytė, antroji vieta, kaip ir pernai, atiteko BPC Vilniaus skyriaus jaunesniajai specialistei Aušrai Kaškevičienei, trečioji – taip pat Vilniaus skyriaus jaunesniajam specialistui Sauliui Laurinavičiui.

Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, o pirmųjų vietų laimėtojams – ir VPGT pasižymėjimo ženklai „Geriausias valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnas“.

Iškilmingoje konkurso uždarymo ceremonijoje dalyvavęs Bendrojo pagalbos centro viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Artūras Kedavičius pažymėjo, kad čia susirinko tie, kurių darbai prasideda nuo gauto pagalbos skambučio, kurie, išgirdę pagalbos šauksmą, pirmieji skuba padėti.