BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Neįprasta šuns gelbėjimo operacija Kaune

Data

2021 07 09

Įvertinimas
0
suo001.jpg


2021 m. liepos 8 d. 13.18 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie Kaune ant Miško gatvės daugiabučio namo trečiojo aukšto palangės stovintį šunį. Skambinęs vyras baiminosi, kad prie įkaitusios palangės krašto stovintis šuo gali nukristi. Pats jis niekuo negalėjo gyvūnui padėti, nes namo laiptinės durys pasirodė turinčios kodinį užraktą. Kadangi šuns gyvybei grėsė realus pavojus, BPC operatorė nedelsdama perdavė pranešimą apie pagalbos poreikį ugniagesiams gelbėtojams ir policijai.

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą buvo įsitikinta, kad į laiptinę patekti galimybių nėra. Į pagalbą buvo išsikviestos autokopėčios, o, kol jos atvyko, buvo išskleista oro pagalvė, nes atrodė, kad keturkojis gali bandyti šokti žemyn.

Vykstant gelbėjimo operacijai prie namo pradėjo rinktis žiūrovai. Tuo pat metu buvo bandoma surasti šuns savininką. Laimė, jis suspėjo atvykti prie namo dar prieš nukeliant jo augintinį, todėl galėjo asmeniškai perimti jį iš ugniagesių gelbėtojų. Šią sceną vainikavo džiaugsmingi žiūrovų plojimai. O BPC po laimingai pasibaigusio įvykio sulaukė vienos praeivės skambučio. „Tegul Dievas Jums visiems atlygina“, – sakė tarnybų operatyvumo ir neabejingumo sujaudinta moteris.