BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Ligoniams greitosios medicinos pagalbos gali tekti laukti ilgiau

Data

2013 09 02

Įvertinimas
0

Bendrasis pagalbos centras informuoja, kad 2013 m. rugsėjo 2 d. 10.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotis vienašališkai nutraukė sutartį su Bendruoju pagalbos centru ir savavališkai išjungė Bendrojo pagalbos centro informacinės sistemos įrangą, įdiegtą šios stoties patalpose Justiniškių g. 14, Vilniuje, kuri buvo naudojama tiesioginiam telefono ir duomenų ryšiui tarp Bendrojo pagalbos centro ir Greitosios medicinos pagalbos stoties užtikrinti. Tai leisdavo Greitosios medicinos pagalbos stočiai operatyviai priimti kvietimus iš Bendrojo pagalbos centro ir skubiai išsiųsti greitosios pagalbos automobilius į nelaimės vietą.

Bendrasis pagalbos centras praneša, kad Greitosios medicinos pagalbos stočiai panaikinus tiesioginio ryšio su Bendruoju pagalbos centru galimybę, gali pailgėti kvietimo laikas, o greitosios medicinos pagalbos automobilių atvykimas į nelaimės vietą gali užtrukti ilgiau nei iki šiol.