BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Lietuvos pareigūnų komandiruotė į Latviją ir Estiją

Data

2016 08 12

Įvertinimas
0
IMG_0963.jpg


2016 m. rugpjūčio 11–12 d. grupė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) ir jam pavaldžių įstaigų pareigūnų – PAGD Planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėjas Klemensas Taluntis, Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (Klaipėdos APGV) viršininko pavaduotojas Kastytis Gedminas, Klaipėdos APGV 2-osios komandos viršininkas Gintaras Martinkėnas, Bendrojo pagalbos centro (BPC) Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas, BPC Klaipėdos skyriaus viršininkas Nerijus Žudys ir BPC Informacinių technologijų skyriaus vyresnysis specialistas Andrejus Turlinskis – vyko į tarnybinę komandiruotę Latvijos ir Estijos Respublikose.

Komandiruotės metu lietuviai siekė susipažinti su kaimyninių šalių specialistų sukaupta patirtimi statant ir įrengiant priešgaisrinės tarnybos ir skubios pagalbos skambučių centrų pastatus Latvijoje ir Estijoje, kurią būtų galima pritaikyti statant naują BPC Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos APGV 2-osios komandos pastatą uostamiestyje.

Lietuvos pareigūnai apsilankė penkiuose miestuose: Cėsyje, Valmieroje, Valkoje (Latvijos Respublika), Valgoje ir Tartu (Estijos Respublika). Susitikę su kolegomis jie ne tik apžiūrėjo pastatus, susipažino su jų statyba, brėžiniais, bet ir domėjosi darbo organizavimu, naudojamais metodais, dalijosi patirtimi. BPC specialistus ypač sudomino Tartu skubios pagalbos skambučių 112 centre pastebėtos naujovės, kurias tikimasi įdiegti ir Lietuvoje.