BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Kovo 11-osios proga apdovanotas Bendrojo pagalbos centro skambučių operatorius

Data

2020 03 10

Įvertinimas
1
Deividas Alekna.jpg


2020 m. kovo 10 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginio metu Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga buvo apdovanoti geriausi Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Buvo apdovanotas ir Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus operatorius Deividas Alekna, kuriam įteiktas Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

Jaunas, dar net 22 metų neturintis darbuotojas apdovanotas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, profesionalumą ir darbo rezultatus. Jis efektyviai naudoja turimas žinias ir įgūdžius, nesutrinka sudėtingose netipinėse situacijose, savarankiškai priima logiškus ir racionalius sprendimus. 2020 m. sausio 27 d. D. Alekna priėmė pranešimą iš taksi vairuotojo, pranešusio apie nusižudyti ketinusį keleivį. Atsižvelgdamas į situaciją, jis išsiaiškino ne tik pagrindinę, bet ir papildomą informaciją apie keleivio išvaizdą ir skiriamuosius bruožus, o tai vėliau padėjo policijai sėkmingai identifikuoti galimą savižudį ir jį išgelbėti. Be to, 2019 m. D. Alekna atsakė į daugiau nei 18 tūkst. pagalbos skambučių ir tokiu būdu dvigubai viršijo Standarte nustatytus rodiklius.

Apdovanojimą D. Aleknai įteikė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius.