BDAR
Close

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Klaipėdos skyriuje vyko susitikimas su Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovais

Data

2022 10 27

Įvertinimas
0
20221026_110632 susitikimas_uosto prieziuros skyrius.jpg


2022 m. spalio 26 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos skyriuje lankėsi svečiai iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD).

BPC Klaipėdos skyriui kasdieniame darbe tenka bendradarbiauti su KVJUD, o tiksliau – su KVJUD Uosto priežiūros skyriumi, kuris yra atsakingas už įvairių suinteresuotų ir atsakingų institucijų informavimą apie ekstremaliąsias situacijas ar įvykius uoste. Vykdant KVJUD Uosto priežiūros skyriaus informacijos perdavimo algoritmo ir techninių priemonių atnaujinimą, šio skyriaus darbuotojai kreipėsi į BPC Klaipėdos skyrių, norėdami aptarti tolesnio bendradarbiavimo tobulinimo galimybes ir pasikeisti nuomonėmis aktualiais informacijos perdavimo klausimais.

BPC Klaipėdos skyriaus administracijai mielai sutikus surengti tokį susitikimą ir buvo sulaukta svečių. Juos priėmė Klaipėdos skyriaus viršininko pavaduotoja, atliekanti viršininko funkcijas, Laura Taučienė.

Susitikimo metu svečiai buvo išsamiau supažindinti su BPC veikla, taip pat aptarti jiems rūpimi klausimai dėl informacijos perdavimo, apsikeista svarbiais kontaktais ir pasidalinta patirtimi – visa tai turėtų pasitarnauti dar sklandesniam BPC Klaipėdos skyriaus ir KVJUD Uosto priežiūros skyriaus bendradarbiavimui ateityje.