BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Karantino laikotarpiu Bendrojo pagalbos centro darbuotojų užkandžiais rūpinsis „Rimi“

Data

2020 03 25

Įvertinimas
0
RASA7216.jpg


Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant koronaviruso pandemijai, mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ paskelbė besisolidarizuojantis su didelį krūvį patiriančiais greitosios medicinos pagalbos, Bendrojo pagalbos centro, Visuomenės sveikatos biuro ir mobiliųjų koronaviruso patikros punktų darbuotojais. Nuo kovo 24 d. visą karantino laikotarpį didžiuosiuose Lietuvos miestuose visuomenės sveikata besirūpinančius ir pagalbą teikiančius specialistus pasieks įvairūs užkandžiai, tinkami vartoti turint bent minutę atokvėpio ir suteikiantys energijos tolesniam darbui.

Jau kovo 24 d. į Bendrojo pagalbos centro (BPC) teritorinius skyrius Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje buvo atvežtos pirmosios maisto produktų siuntos, kuriose buvo šviežių ir džiovintų vaisių, riešutų, jų rinkinių, energijos batonėlių ir geriamojo vandens.

Kaip sakė „Rimi“ tinklui už palaikymą dėkodama BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė, tokiu įtemptu metu didžiausią įspūdį palieka žmogiškas dėmesys ir geras jausmas, kad esame ne vieni.