BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Įvyko susitikimas su VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties atstovais

Data

2016 07 22

Įvertinimas
0
GMP.jpg


2016 m. liepos 21 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) įvyko susitikimas su VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties atstovais. Jo metu buvo aptarta esama situacija ir aktualūs organizaciniai klausimai, kaip pagerinti greitosios medicinos pagalbos kompetencijai priklausančių pagalbos prašymų administravimą. Daug dėmesio buvo skirta BPC ir Greitosios medicinos pagalbos informacinių sistemų integravimo klausimams.

Siekiant pagerinti greitosios medicinos pagalbos kompetencijai priklausančių pagalbos prašymų administravimą, šiuo metu vyksta sąsajos tarp BPC ir Greitosios medicinos pagalbos informacinių sistemų testavimas. Visi greitosios medicinos pagalbos kompetencijai priklausantys pagalbos prašymai perduodami sukuriant pranešimą apie pagalbos poreikį BPC informacinėje sistemoje ir perskambinant į atitinkamą greitosios medicinos pagalbos įstaigą. Pastebėti netikslumai analizuojami ir šalinami.

Rugsėjo mėnesį planuojama parengti BPC ir greitosios medicinos pagalbos įstaigų bendradarbiavimo naujos redakcijos sutarties projektą. Naujoji sutartis būtų bendra tarp BPC ir visų greitosios medicinos pagalbos įstaigų ir pakeistų šiuo metu galiojančias sutartis. Joje būtų apibrėžti visi aktualūs sąveikos užtikrinimo ir organizaciniai klausimai.