BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Įvyko susitikimas Bendrojo pagalbos centro ir Greitosios medicinos pagalbos informacinių sistemų sąsajos klausimams aptarti

Data

2016 03 08

Įvertinimas
0
47_78.jpg


2016 m. kovo 8 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) vyko susitikimas BPC informacinės sistemos ir Greitosios medicinos pagalbos (GMP) informacinės sistemos sąsajos klausimams aptarti. Susitikime dalyvavo BPC, Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijos, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočių, Sveikatos apsaugos ministerijos, Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir VĮ Registrų centro atstovai.

Susitikimo metu buvo pristatytos techninės ir organizacinės problemos, su kuriomis susiduriama vykdant integracijos diegimo darbus tarp BPC ir GMP naudojamų informacinių sistemų. Konstruktyvios diskusijos metu ieškota bendrų sprendimų, tartasi, kaip korektiškai atlikti techninius darbus, kad būtų tinkamai keičiamasi duomenimis. Tikimasi, kad įdiegus abipusių duomenų mainų sąsają tarp BPC ir GMP stočių informacinių sistemų, turėtų žymiai pagerėti gyventojų aptarnavimo kokybė – sutrumpėti skambučių aptarnavimo laikas ir nebesidubliuoti skambinančiajam užduodami klausimai.