BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Įvyko Bendrojo pagalbos centro veiklos 2015 metais aptarimas

Data

2016 02 26

Įvertinimas
0
iskaba.jpg


2016 m. vasario 25–26 d. vyko Bendrojo pagalbos centro (BPC) 2015 m. ataskaitinis posėdis, kuriame dalyvavo BPC administracija ir teritorinių skyrių vadovai.

Pirmąją dieną posėdžiui pirmininkavęs BPC viršininkas Audrius Čiuplys informavo susirinkusiuosius apie svarbiausius 2015 m. darbus ir struktūrinius pokyčius. Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus skyrių vadovai pateikė savo skyrių veiklos analizes bei įvardijo pagrindines skyrių darbo organizavimo problemas. Akcentuoti darbuotojų komplektavimo ir atrankos sunkumai, mokymo ir motyvacijos didinimo klausimai. Naujai įsteigtas Parengties ir kokybės skyrius supažindino su savo veiklos kryptimis, pristatė skundų, tarnybinių patikrinimų ir apdovanojimų rezultatus. Posėdyje dalyvavęs Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD) direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Vygandas Kurkulis informavo apie Vidaus reikalų ministerijos strateginio plano uždavinius, apžvelgė 2016 m. prioritetinius darbus bei priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymo aktualijas. Dienos pabaigoje taip pat įvyko susitikimas su vyriausiuoju Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu.

Antrąją dieną savo skyriaus darbus – BPC informacinės sistemos tobulinimą, kompiuterinės įrangos atnaujinimą ir remontą, teisinį BPC informacinės sistemos ir vaizdo stebėjimo reglamentavimą – apžvelgė Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Saulius Petrauskas. Nuo 2015 m. gruodžio mėn. BPC dirbanti psichologė Ugnė Kabelkaitė pristatė savo veiklos organizavimo principus ir pateikė siūlymus darbuotojų mokymo klausimais.

Apibendrinus 2015 m. veiklos rezultatus, buvo nusibrėžtos BPC 2016 m. veiklos kryptys ir įvardinti prioritetiniai darbai.