BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Įvyko Bendrojo pagalbos centro ir policijos atstovų darbinis susitikimas

Data

2016 03 24

Įvertinimas
0
296.jpg


2016 m. kovo 24 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) vyko susitikimas, kurio metu BPC administracija ir teritorinių skyrių atstovai susitiko su Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Pajėgų valdymo valdybos ir visų apskričių policijos komisariatų operatyvaus valdymo skyrių atstovais.

Iš anksto planuotas susitikimas buvo skirtas aptarti klausimams, kylantiems BPC ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos bendradarbiavimo metu. Vadovaujantis 2012 m. pasirašyta sąveikos sutartimi, BPC darbuotojai, nustatę, kad gauti pagalbos prašymai yra priskirtini policijos kompetencijai, pagal suderintą įvykių tipų klasifikatorių ir pagalbos prašymo klausimyną rengia BPC informacinėje sistemoje ir perduoda pranešimus policijai. Susitikimo metu buvo svarstoma BPC skambučių operatoriams klasifikuojant policijos kompetencijai priskirtinus įvykius kylantys klausimai, esamos praktikos ir policijos rekomendacijos.