BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Įteikta padėka Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybos darbuotojai

Data

2021 10 08

Įvertinimas
0
VAT 2021-10-07.jpg


2021 m. spalio 7 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė ir Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Riaubienė lankėsi Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyboje. Jos turėjo garbingą misiją įteikti padėką vienai iš šios tarnybos darbuotojų.

Su Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba (VAT) BPC bendradarbiauja jau ne vienerius metus, teikia jai informaciją apie susirūpinimą keliančius įvykius ir gaunamus pranešimus, o tarnybos specialistai dalijasi savo profesine patirtimi ir patarimais.

Į VAT atvykusias viešnias priėmė VAT direktoriaus pirmasis pavaduotojas Paulius Nemira. Susitikime taip pat dalyvavo Kriminalinės žvalgybos valdybos atstovai. J. Montvilienė ir B. Riaubienė dėkojo VAT už nuoširdų bendradarbiavimą bei palaikymą ir įteikė Kriminalinės žvalgybos valdybos K1 skyriaus vyriausiajai specialistei Emilijai Garbaliauskaitei BPC viršininko pasirašytą padėką už BPC darbuotojams pravestus naudingus ir įdomius mokymus apie pavienių asmenų įspėjamojo elgesio formas.

Tikimės, kad abiem pusėms naudingas bendradarbiavimas tęsis ir sėkmingai vystysis toliau.