BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Iš vonios kambario išvaduotas vilniečių mažylis

Data

2021 10 22

Įvertinimas
2
vaikas ir durys.jpg


2021 m. spalio 21 d. apie 18 val. 41 min. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas skambutis iš vilnietės, kurios vienerių metų ir ketverių mėnesių mažylis, pasukęs durų suktuką, užsirakino vonios kambaryje. Tėvams su tokiu mažu vaikučiu nesisekė susikalbėti, o durų iš išorės atidaryti jiems taip pat nepavyko. 

Į skambutį atsiliepęs Bendrojo pagalbos centro operatorius Darius, greitai surinkęs visą reikiamą informaciją, dar pasitikslino, ar spyna neturi avarinio atidarymo funkcijos. Deja, paaiškėjo, kad avarinis atidarymas prasisuka. Paprašęs pranešėjos informuoti, jei situacija vietoje pasikeistų ir vaikelis nustotų reaguoti į jį raminančių tėvų žodžius, Darius nedelsdamas perdavė informaciją priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojams, kurie aliarmavo ir į įvykio vietą išsiuntė 1-ąją Vilniaus ugniagesių gelbėtojų komandą.

Netrukus į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję kampinį akumuliatorinį šlifuoklį, duris atidarė. Išsigandęs mažylis atsidūrė saugiame tėvų glėbyje. 

O po kelių valandų į Bendrojo pagalbos centro elektroninio pašto dėžutę atskriejo mažylio mamos padėka: „Ačiū, kad dirbate, kad esate ir kad padedate... Šiandien 3 gaisrininkai išlaisvino mūsų sūnų, užsitrenkusį vonioje. Su minimaliais nuostoliais, greitai, tvarkingai ir dar su gera nuotaika ir besišypsantys. <...> Labai gera žinoti, kad ištikus bėdai yra kur kreiptis, o gelbėja kompetentingi asmenys.“