copyright

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Dingusių žmonių šeimų paramos centro ir Bendrojo pagalbos centro atstovai aptarė aktualijas

Data

2015 10 27

Įvertinimas
0


Dingusių žmonių šeimų paramos centrą (DŽŠPC) bei Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) nuo 2014 m. vasario mėnesio vienija bendra veikla – karštosios linijos 116 000 dėl dingusių vaikų paslaugų teikimas. Lietuvoje veikiančios nemokamos linijos modelis: skambučiai į liniją pirmiausiai nukreipiami į BPC, užpildoma informacija, suteikiama skubi pagalba ir, esant emocinės paramos, informacijos ar konsultacijos poreikiui, skambutis peradresuojamas 116 000 atvejų vadybininkams į DŽŠPC.

2015 m. spalio 27 d. įvyko  DŽŠPC ir BPC atstovų susitikimas. Susitikimo metu DŽŠPC pristatė savo darbo kryptis, veiklas, gerosios praktikos pavyzdžius. Susitikimo dalyviai aptarė tolesnius planus dėl linijos 116 000 viešinimo bei tobulinimo. 

Primename, kad dingus vaikui galite kreiptis nemokamu telefonu 116 000, veikiančiu visą parą, visose ES šalyse. Jums bus suteikta įvairiapusė pagalba.