BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Didėja gyventojų pasitikėjimas Bendruoju pagalbos centru

Data

2021 02 15

Įvertinimas
0
positive.jpg


2021 m. vasario 11  d. buvo pristatyti Vidaus reikalų ministerijos inicijuotos naujausios gyventojų apklausos rezultatai, rodantys, kad didėja pasitikėjimas viešąjį saugumą užtikrinančiomis tarnybomis. Ne išimtis ir Bendrasis pagalbos centras (BPC).

Tyrimo duomenimis, net 82 proc. apklausoje dalyvavusiųjų žmonių teigiamai vertina BPC veiklą. Prieš metus tokių teigiamai BPC veiklą vertinančių žmonių buvo 79 proc.

Tie, kurie turėjo tiesioginių reikalų su BPC, vertina jį dar geriau – teigiamai vertinančiųjų dalis siekia 89 proc. O turėję tokių tiesioginių reikalų patvirtino net 25 proc. iš apklausoje dalyvavusių žmonių.

Remiantis apklausų rezultatais, BPC darbo vertinimas per paskutinius šešerius metus augo labiausiai iš visų vidaus reikalų sistemos institucijų – net 27 proc. punktais. Ir dabar pagal teigiamą veiklos vertinimą BPC užima antrą vietą tarp visų Vidaus reikalų ministerijai pavaldžių institucijų, nusileisdamas tik Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai.


Gerėjantis BPC vertinimas ne atsitiktinis. Tai ilgalaikio ir sistemingo darbo rezultatas, kai skiriamas didelis dėmesys nuolatiniams darbuotojų mokymams, vidinių darbo organizavimo procesų tobulinimui, kokybės kontrolei ir vertinimui.

Reprezentatyvią gyventojų apklausą Vidaus reikalų ministerijos iniciatyva 2020 m. rugpjūčio–spalio mėn. atliko įmonė „Baltijos tyrimai“. Visose šalies savivaldybėse buvo apklausta ir sužinota 3 223 žmonių nuomonė.