BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Dalyvauta Vilniaus universiteto orientacinės savaitės renginyje

Data

2021 09 03

Įvertinimas
0
NK_04276.jpg


2021 m. rugpjūčio 31 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas po ilgokos pertraukos vėl dalyvavo Vilniaus universiteto surengtame orientacinės savaitės renginyje, skirtame pagal įvairias mainų programas atvykusiems užsienio studentams.

Paprastai tokių renginių metu studentai supažindinami ne tik su studijų tvarka, bet ir su kasdieniu gyvenimu, tradicijomis, papročiais. Stengiamasi suteikti ir praktinės informacijos, kuri gali praversti netikėtose situacijose. T. Maroščikas tokiuose renginiuose pristatydavo Lietuvoje veikiantį skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerį 112, paaiškindavo, kaip juo naudotis, ko galima tikėtis paskambinus ir panašiai. Deja, pasaulyje įsisiautėjusi koronaviruso pandemija privertė laikytis padidinto saugumo rekomendacijų, riboti kontaktus, todėl toks dalyvavimas kontaktiniuose renginiuose kurį laiką buvo neįmanomas. 

Šiemet įsibėgėjęs vakcinacijos procesas leido šiek tiek atlaisvinti suvaržymus. Į atviroje erdvėje – Vilniaus universiteto Centrinių rūmų Didžiajame kieme – surengtą renginį ir vėl atvyko kviestiniai pranešėjai, tarp jų ir T. Maroščikas. Beveik 300 studentų įdėmiai klausėsi jo pranešimo, o vėliau trys iš Japonijos, Rusijos ir Ispanijos atvykę jaunuoliai dalyvavo improvizuotame „egzamine“ bei buvo apdovanoti BPC atminimo dovanėlėmis.