BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Dalyvauta prasmingame mototurizmo sprinte Vilnius–Kaunas

Data

2022 06 08

Įvertinimas
0
2825.jpg


2022 m. birželio 4 d. vyko tradicinis kultūrinis ralis „Mototourism Sprint 2022“, pakvietęs motociklų entuziastus išbandyti maršrutą tarp Vilniaus ir Kauno, aplankant kultūros paveldo ir istorijos objektus, susijusius su Lietuvos karaimų, Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos, Lietuvos Valstybės Konstitucijos, Pranciškaus Skorinos, Romo Kalantos, Gyvūnų gerovės metais ir Krašto gynybos temomis. Objektai buvo parinkti taip, kad ralio dalyviai ne tik praplėstų savo akiratį, dvasiškai praturtėtų, bet ir būtų paakinti labiau pažinti savo kraštą, nes, kaip sako ralio organizatoriai, būtent iš pažinimo ir gimsta meilė Lietuvai.

Šiame renginyje jau tradiciškai dalyvavo ir dvi Bendrajam pagalbos centrui (BPC) atstovaujančios komandos „Skubi pagalba 112“ ir „Skubi pagalba 112 ir draugai“. Startavusios prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, abi jos susidėliojo po individualų maršrutą ir po 6 valandų kelionės susitiko ralio finiše prie „Škoda“ automobilių salono Kaune.

Nors „Skubi pagalba 112“ kelionės metu atliko 13 organizatorių sugalvotų užduočių, o  „Skubi pagalba 112 ir draugai“ – 12, tačiau abi komandos neišvengė klaidų ir prizinėmis vietomis neteko pasidžiaugti. Bet finišo metu ne užimta vieta rūpėjo labiausiai – kur kas svarbesni už surinktus taškus atrodė komandų narių patirti įspūdžiai ir išgyventos emocijos.