BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Briuselyje vyko tarptautinio projekto „HELP 112“ aptarimas su Europos Komisija

Data

2016 09 30

Įvertinimas
0
Help 112.jpg


2016 m. rugsėjo 29 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas dalyvavo Briuselyje vykusiame tarptautinio projekto „HELP 112“ aptarime su Europos Komisija. Susitikimo dalyviams buvo pristatytas BPC pasirengimas pažangių vietos nustatymo duomenų priėmimui pagal minėto projekto reikalavimus.

„HELP 112“ yra bandomasis projektas, kurio metu bus suprojektuotas, įdiegtas ir įvykdytas pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos (angl. Global Navigation Satellite System (GNSS) duomenų perdavimas į BPC skambinant telefono numeriu 112.

„HELP 112“ tikslas – padidinti į BPC perduodamos vietos nustatymo informacijos tikslumą. Telefonų siunčiamus GNSS vietos nustatymo duomenis BPC gaus SMS žinute. Šie duomenys yra iki 4000 kartų tikslesni nei tinklo bazinių stočių duomenys (Cell ID).

 

GNSS vietos nustatymo duomenų palyginimas su tinklo bazinių stočių perduodamais duomenimis: