BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Birželio mėnesį Bendrasis pagalbos centras sulaukė daug jaunųjų lankytojų

Data

2016 06 20

Įvertinimas
0
bpc_02.jpg


2016 m. birželio pirmoje pusėje Bendrasis pagalbos centras (BPC) sulaukė daug jaunųjų lankytojų. Paskutinėmis mokslo metų dienomis jame svečiavosi 5–6 klasių mokiniai iš Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos ir I klasės gimnazistai iš Vilniaus Antakalnio gimnazijos, antrąją birželio savaitę – stovyklautojai iš Vilniaus Baltupių progimnazijos vasaros dienos stovyklos „Sveika, vasara, Baltupiuose“ ir Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos vasaros stovyklos „Svajonių vasara“, trečiąją savaitę – vaikai iš Vilniaus „Spindulio“ pagrindinės mokyklos dienos grupės ir Vilniaus moksleivių sveikatos centro laisvalaikio grupės „Sveika, vasara“.

BPC Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Riaubienė pasakojo moksleiviams apie skubios pagalbos numerį 112, aiškino, kada ir kaip reikia juo skambinti, leido pasiklausyti tikrų įrašų ir atsakė į begalę įvairiausių klausimų.

Vaikai taip pat galėjo pamatyti salę, kurioje dirba ir skambučius priima operatoriai, ir net išbandyti jų relaksacinius krėslus poilsio kambaryje.

Dauguma grupių aplankė ir tame pačiame pastate su BPC įsikūrusius ugniagesius gelbėtojus. Pastarieji supažindino vaikus su savo darbu, aprodė naudojamą įrangą, kostiumus ir automobilius. Moksleiviai ne tik įdomiai praleido laiką, bet ir įgijo daug naudingų žinių apie saugų elgesį.