BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro viršininkas Artūras Kedavičius atleistas iš pareigų

Data

2013 10 23

Įvertinimas
0

Nuo 2013 m. spalio 23 d. iš pareigų atleistas Bendrojo pagalbos centro viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Artūras Kedavičius. Jis atleistas paties prašymu dėl išėjimo į pensiją.

Bendrajam pagalbos centrui A. Kedavičius vadovavo dešimt metų. „Tas iššūkis, kurį priėmėte, kai pradėjote vadovauti Bendrajam pagalbos centrui, buvo didelis. Ir tai, kas jame dabar yra sukurta čia, Vilniuje, ir Klaipėdoje, ir Alytuje yra didelis jūsų nuopelnas. Tame darbe buvo daug mūšių... Gaila, kad šiandien netenku vieno karvedžio“, –  sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis, atsisveikindamas su Bendrajam pagalbos centrui vadovavusiu A. Kedavičiumi.

Direktorius jam padėkojo už svarų indėlį ir suburtą darnų bei darbštų kolektyvą. Tarnybą paliekančiam A. Kedavičiui buvo įteikta valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos plaketė ir paveikslas.

A. Kedavičius Bendrojo pagalbos centro viršininko pavaduotojui Tadui Maroščikui perdavė savo portfelį su dokumentais. „Šį portfelį turiu nuo 2003 metų. Jis visada buvo sunkus, todėl linkiu tvirtų rankų“, – palinkėjo jam A. Kedavičius.