BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriuje vyko geriausio pareigūno konkursas

Data

2016 09 01

Įvertinimas
0
IMG_3002.jpg


2016 m. rugpjūčio 29 d. ir rugsėjo 1 d. vyko geriausio Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūno konkurso I etapas BPC Vilniaus skyriuje.

Dėl geriausio skambučių operatoriaus vardo varžėsi septyni Vilniaus skyriaus pamainos pareigūnai. Rugpjūčio 29 d. vykusio konkurso metu jų laukė keturios rungtys: teorinių žinių patikrinimas raštu, objekto paieška naudojantis BPC informacine sistema ir internetu, situacijos imitavimas ir pagalba nukentėjusiam asmeniui netikėtoje situacijoje. Paskutinės dvi rungtys pareikalavo ne tik teorinių bei praktinių žinių, bet ir kūrybingumo, gebėjimo reaguoti netikėtose situacijose.

Visi konkurso dalyviai pasižymėjo geromis žiniomis, puikia ir greita orientacija, todėl nugalėtojas buvo neaiškus iki paskutinės minutės. Susumavus visų rungčių rezultatus, pirmą vietą užėmė Tomaš Maštaler, antrą – Roman Volkov, trečią – Irena Bogušinskaitė. Nuo jų nedaug atsiliko ir kiti pareigūnai.

Rugsėjo 1 d. vyko BPC Vilniaus skyriaus geriausio pajėgų valdytojo konkursas. Keturių jo dalyvių taip pat laukė keturios rungtys, po kurių paaiškėjo, kad pirmą vietą užėmė Inga Misevič, antrą – Liuda Dansevičienė, o trečią – Andžej Kuzmickij.

Rugsėjo 8 d. geriausi Vilniaus skyriaus pareigūnai dalyvaus geriausio BPC pareigūno konkurso finaliniame etape, kuris vyks Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Praktinio parengimo skyriuje Valčiūnuose (Vilniaus r.). Ten jie susirungs su kolegomis iš Klaipėdos ir Alytaus skyrių, kuriuose konkursai vyko kiek anksčiau.

Anksčiausiai, dar liepos 29 d., buvo išaiškinti geriausi pajėgų valdytojai Alytuje. Jais tapo Eglė Kiguolytė (pirma vieta) ir Arūnas Sakalauskas (antra vieta).

Klaipėdoje geriausio BPC pareigūno konkurso I etapas vyko rugpjūčio 22 d. Geriausio skambučių operatoriaus kategorijoje pirmą vietą užėmė Kristina Kerinaitė, antrą – Lukas Gelžinis, trečią – Simona Šalkauskienė. Dėl geriausios pajėgų valdytojos vardo tarpusavyje varžėsi Erika Gudebskaitė ir Vaida Linkytė. Fortūna buvo palankesnė E. Gudebskaitei – ji užėmė pirmą vietą, o antroji vieta atiteko V. Linkytei.