BDAR
Close

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro veikla domėjosi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai

Data

2021 08 26

Įvertinimas
0
miv logo.jpg


2021 m. rugpjūčio 24 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas surengė nuotolinį susitikimą su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviais, besidominčiais Vidaus reikalų ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veikla. 

Du Vilniaus Žirmūnų gimnazijos absolventai ir būsimieji Vilniaus universiteto studentai Adrija Cimanavičiūtė ir Ričardas Spiečius buvo supažindinti su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu, kai kuriomis jo veiklos sritimis, taip pat su departamentui pavaldžiomis įstaigomis: Bendruoju pagalbos centru (BPC), Gaisrinių tyrimų centru ir Ugniagesių gelbėtojų mokykla.

Apie BPC ir jo darbą jaunuoliams pasakojo BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė. Savo pristatymo metu ji supažindino juos su numeriu 112, nušvietė skirtingus pagalbos iškvietimo būdus, pasidalijo mažiau žinomais faktais ir atsakė į projekto dalyvių klausimus. Tokiu būdu jaunuoliai ne tik sužinojo apie BPC, bet ir įgijo praktinę naudą turinčių žinių.

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ rengiamas jau tryliktus metus. Juo siekiama sudaryti sąlygas patiems geriausiems baigiamųjų klasių moksleiviams tiesiogiai susipažinti su Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir jos institucijų veikla, skatinti jaunimą dalyvauti šalies valdymo procesuose, prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo. Jo metu kiekvienoje ministerijoje ir jai pavaldžiose įstaigose lankosi po du moksleivius, kurie visą savaitę turi galimybę iš arčiau susipažinti su pasirinktos ministerijos darbu, jos veiklos sritimis.