BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro veikla domėjosi Alytaus miesto vadovai

Data

2016 07 26

Įvertinimas
0
IMG_8562.jpg


2016 m. liepos 26 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Alytaus skyriuje lankėsi Alytaus miesto vadovai, kurie susitiko su Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovais aptarti prevencinės akcijos „Kai žinau – namie saugiau“ rezultatus, numatyti efektyvias priemones ir būdus grėsmių mažinimui bei susipažinti su BPC Alytaus skyriaus veikla.

Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas Kęstutis Nalivaika pristatė gegužės–birželio mėnesį vykdytą akciją „Kai žinau – namie saugiau“. Pasak viršininko pavaduotojo, patikrinimo metu buvo identifikuojamos problemos, grėsmės, dėl kurių gali kilti gaisras, nukentėti žmonės.

Alytaus apskrities teritorijoje akcijos metu buvo planuojama aplankyti 560 socialinės rizikos šeimų, auginančių vaikus. Pareigūnai apsilankė visuose numatytuose būstuose, tačiau namuose rastos tik 395 šeimos.

„Patikrinimų metu dažniausiai užfiksuoti Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pažeidimai, tokie kaip naudojimasis techniškai netvarkingais elektriniais buitiniais, šildymo prietaisais, elektros instaliacija. Pažeisti draudimai kabinti elektros šviestuvus ir kitus daiktus tiesiog ant elektros laidų, kabelių. Pažeistas ir draudimas laikyti kurą arčiau kaip 1 m nuo pakuros. Šiuo atveju po pakuros durelėmis ant medinių grindų būtina padėti skardos lakštą“, – pasakojo K. Nalivaika.

Vizito metu vadovai taip pat domėjosi BPC darbu: kaip vyksta skambučių priėmimas, kaip atliekamas operatyvusis pajėgų valdymas, koordinuojamas civilinės saugos sistemos pajėgų išsiuntimas į nelaimės vietą ir kita centro veikla.

Anot BPC Alytaus skyriaus viršininko Evaldo Bagucko, informaciją iš pašnekovo stengiamasi surinkti per minutę laiko ir iki minutės laiko turi būti išsiųstos pajėgos į įvykio vietą. BPC, skaičiuojant nuo 2004 m. rugsėjo 1 d., registravo jau daugiau kaip 30 mln. pagalbos prašymo skambučių.
 

 

 

 

 

 

 


Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija