BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro pareigūnė vedė nuotolinę pamoką vaikams

Data

2021 02 08

Įvertinimas
0
Alytaus Vidzgirio progimnazija.jpg


2021 m. vasario 5 d. Bendrojo pagalbos centro Alytaus skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Kazlauskienė vedė netradicinę Pasaulio pažinimo pamoką Alytaus Vidzgirio progimnazijos pirmokams. Nors ji ne kartą yra vedusi užsiėmimus vaikams, šį kartą tai buvo kiek neįprasta patirtis – pirmą kartą pareigūnė vedė pamoką savo dukrelės klasiokams ir dar ne kontaktinę, o nuotolinę.

Pradinukams skirtos pamokos tema, žinoma, sukosi apie skubiosios pagalbos numerį 112. R. Kazlauskienė rodė vaikams gausiai iliustruotas skaidres bei aiškino, kada ir kokiu būdu galima išsikviesti skubią pagalbą, kokią informaciją ir kodėl reikia žinoti į pagalbos skambučius atsiliepiantiems operatoriams, kokios bausmės laukia už skambinimą numeriu 112, kai pagalbos nereikia. Vaikai nuoširdžiai domėjosi, drąsiai patys klausinėjo ir atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus.

Po sėkmingai pravestos pamokos R. Kazlauskienė sulaukė mokyklos vadovybės kvietimo pravesti nuotolines pamokas ir kitų klasių mokiniams.